logo


+421 58 792 1156
pl-plesivec@pl-plesivec.sk

logo


→  +421 58 792 1156
→  pl-plesivec@pl-plesivec.sk

Slovak Czech English German Hungarian

 

ornMužské zatvorené oddelenie, Pavilón č. III, je špeciálnym miestom určeným pre liečbu mužských pacientov so širokým spektrom psychických potrieb. Naša priorita je poskytovať odbornú starostlivosť pre pacientov s rôznymi diagnózami a stavmi.

Pavilón č. III.: 65 lôžok
Primár: MUDr. Jozef Greškovič
Sekundárni lekári: MUDr. Peter Gášpár
Vedúca sestra oddelenia: Mgr. Dana Milková
Manažérka ošetrovateľstva: Mgr. Ľubomíra Maliňáková
Psychologička: Mgr. Brigita Emödi


Oddelenie je zamerané na pacientov s akútnymi i chronickými psychózami. Okrem toho sa staráme aj o pacientov s nepokojnými stavmi spojenými s demenciou, inými organickými poruchami mozgu, mentálnou retardáciou a ďalšími psychickými poruchami. V prípade, že je potrebná zvýšená observácia a dozor, sme tu, aby sme poskytli pacientom vhodnú podporu.

Náš tím odborníkov pracuje s každým pacientom individuálne, s cieľom dosiahnuť zlepšenie ich psychického stavu a kvality života. Snažíme sa poskytovať nielen farmakologickú liečbu, ale aj terapeutické rozhovory, psychoterapiu a rôzne terapeutické aktivity, ktoré prispievajú k procesu uzdravenia.

Oddelenie Pavilón č. III je miestom, kde pacienti môžu nájsť odbornú podporu a starostlivosť. Zabezpečujeme dôslednú observáciu a dozor, ak je to potrebné, a snažíme sa vytvárať bezpečné prostredie pre ich liečbu. Naším cieľom je pomôcť pacientom zvládnuť ich psychické ťažkosti a dosiahnuť dlhodobý pokrok v ich psychickom zdraví.

SÚČASNOSŤ LIEČEBNE - VŠEOBECNÁ GALÉRIA 

check ssl certificate cloudflare status
created by: Marek Sarvas