logo


+421 58 792 1156
pl-plesivec@pl-plesivec.sk

logo


→  +421 58 792 1156
→  pl-plesivec@pl-plesivec.sk

Slovak Czech English German Hungarian

 

Dňa 03.07.2020 sme zorganizovali v poradí už 6. ročník Blumovho dňa. Išlo o zábavné kultúrno-športové podujatie, ktoré otvoril riaditeľ PL Plešivec MUDr. Pavol Džodla, MBA, potom nasledovalo zasadenie dvoch líp do lipovej aleje, ktorých patrónmi sa stali správca zariadenia Ondrej Fifík a Mgr. Eva Slížová. Následne si účastníci Blumovho dňa mohli prezrieť historickú výstavu zameranú na publikačnú činnosť Rudolfa Bluma.

Dopoludnia prebiehali aktivity pre pacientov ako súťaženie štvorčlenných družstiev v prekonávaní piatich stanovíšť, futbalový turnaj, či výroba kreatívnych predmetov z recyklovaných materiálov a maľovanie na telo. Popoludnie bolo venované zábave zamestnancov, kde si mohli zasúťažiť vo varení leča, vo vedomostnej súťaži Activity a individuálne mohli navštíviť pripravené stanovištia ako kroket, corn hole, haxagól, petang, lukostreľbu a iné.

Z kreatívnej tvorby si mohli vytvoriť darčekový predmet alebo si mohli nechať urobiť japonskú manikúru, či zaujímavú fotografiu pri fotostene. V závere čakala prítomných tombola.

check ssl certificate cloudflare status
created by: Marek Sarvas