logo


+421 58 792 1156
pl-plesivec@pl-plesivec.sk

logo


→  +421 58 792 1156
→  pl-plesivec@pl-plesivec.sk

Slovak Czech English German Hungarian

 

ornNaša psychiatrická ambulancia je miestom, kde sa staráme o vaše psychické zdravie a pohodu. Naši skúsení odborníci v oblasti psychiatrie sú pripravení vás podporiť a poskytnúť odbornú starostlivosť v bezpečnom a kľudnom prostredí. Zároveň kladieme dôraz na individuálny prístup ku každému pacientovi, aby sme vám mohli poskytnúť najlepšiu možnú starostlivosť.

Ambulantný lekár: MUDr. Štefan Ander
Ambulantná sestra: Mgr. Andrea Petrová


Naša ambulancia je otvorená pre pacientov rôznych vekových skupín a s rôznymi psychickými potrebami. Či už sa jedná o úzkosť, depresiu, stres, závislosti alebo iné psychické ťažkosti, naši odborníci pracujú individuálne s každým pacientom. Cieľom je nielen zmiernenie aktuálnych ťažkostí, ale aj pomôcť vám nájsť dlhodobé stratégie na zvládanie a dosiahnutie psychického pohodlia.

Pri prvých návštevách sa venujeme dôkladnej diagnostike, aby sme získali jasný obraz o vašich potrebách a stavoch. Následne vám navrhneme vhodný liečebný plán, ktorý môže zahŕňať rôzne terapeutické prístupy, psychoterapiu a podporu pri medikácii, ak je to potrebné.

Naša ambulancia je miestom, kde môžete otvorene hovoriť o svojich pocitoch a problémoch. Dôkladne sa venujeme každému pacientovi a snažíme sa vytvoriť dôverné a podporné prostredie pre vašu liečbu a rast.

Nezáleží na tom, aké sú vaše psychické ťažkosti, sme tu pre vás, aby sme vám poskytli odbornú a citlivú starostlivosť. Naša ambulancia je bránou k zlepšeniu vášho psychického zdravia a kvality života.

SÚČASNOSŤ LIEČEBNE - VŠEOBECNÁ GALÉRIA 

check ssl certificate cloudflare status
created by: Marek Sarvas