logo


+421 58 792 1156
pl-plesivec@pl-plesivec.sk

logo


→  +421 58 792 1156
→  pl-plesivec@pl-plesivec.sk

Slovak Czech English German Hungarian

 

ornOddelenie ochrannej liečby je kľúčovým komponentom našej zdravotníckej inštitúcie, kde sa špecializujeme na výkon rôznych foriem ochrannej ústavnej liečby. Naším cieľom je poskytovať individuálnu a cielenú starostlivosť pre pacientov, ktorí potrebujú osobitnú formu liečby a dozoru.

Pavilón č. II.A: 30 lôžok
Primár: MUDr. Pavol Džodla, MBA
Sekundárny lekár: MUDr. Katarína Mizlová
Vedúca sestra oddelenia: Mgr. Szilvia Toholová
Manažérka ošetrovateľstva: Bc. Viera Halászová
Psychologička: Mgr. Eva Sitáková


V našej práci sa zameriavame na súdmi nariadenú ochrannú ústavnú liečbu pre pacientov s rôznymi problémami. Patrí sem nielen liečba proti alkoholizmu, ale aj liečba pre osoby s psychiatrickými a sexuologickými problémami. Tieto liečby sú koncipované tak, aby poskytovali pacientom adekvátnu podporu a odbornú starostlivosť, ktorá im pomôže zvládnuť ich ťažkosti a zlepšiť ich kvalitu života.

Okrem súdmi nariadených foriem liečby sa na oddelení realizujú aj dobrovoľné protialkoholické liečby. Veríme, že pomoc pri prekonávaní závislostí je dôležitou súčasťou liečebného procesu, a preto sa snažíme poskytnúť individuálny a zameraný prístup k pacientom, ktorí sa rozhodli zmeniť svoj životný štýl.

Navyše, oddelenie ochrannej liečby je miestom, kde sa staráme aj o pacientov trpiacich ďalšími psychickými poruchami. Avšak tieto poruchy sú liečené na základe individuálnej hodnotenia a schopností pacientov zvládnuť režim a liečebné postupy oddelenia.

Našim cieľom je poskytovať odbornú a citlivú starostlivosť pre všetkých pacientov na oddelení ochrannej liečby. Veríme, že pomocou komplexných terapií, liečebných postupov a podporného prostredia dokážeme prispieť k ich zlepšeniu a uzdraveniu.

SÚČASNOSŤ LIEČEBNE - VŠEOBECNÁ GALÉRIA 

check ssl certificate cloudflare status
created by: Marek Sarvas