logo


+421 58 792 1156
pl-plesivec@pl-plesivec.sk

logo


→  +421 58 792 1156
→  pl-plesivec@pl-plesivec.sk

Slovak Czech English German Hungarian

 

ornZdravotne-sociálne oddelenie je špeciálnym zariadením, ktoré sa nezameriava iba na zdravotnú starostlivosť, ale aj na poskytovanie dôležitých sociálnych služieb. Naše oddelenie sa začalo oficiálne prevádzkovať 1. septembra 2004 a momentálne poskytuje podporu a starostlivosť pre 45 klientov.

Ide o unikátne "kombinované" zariadenie, ktoré ponúka klientom celoročné sociálne služby s prvkami domova sociálnych služieb. Toto zahŕňa nie len stravovanie a bývanie, ale aj ďalšie aspekty starostlivosti. Naša priorita je zabezpečiť klientom nielen fyzický komfort, ale aj psychickú pohodu. Preto poskytujeme odbornú zdravotnú starostlivosť pre klientov, ktorí trpia vážnymi psychickými poruchami a chorobami. Toto spojenie umožňuje komplexný prístup k ich potrebám.


Náš prístup nekončí iba pri zdravotnej a sociálnej starostlivosti. Súčasťou našej filozofie je aj rehabilitačná a resocializačná činnosť, ktorá pomáha klientom opätovne sa zapojiť do spoločnosti a zlepšiť ich kvalitu života. Ponúkame rôzne terapeutické aktivity, pracovnú terapiu, kultúrne, záujmové, športové a rekreačné aktivity, ktoré podporujú fyzický a psychický rozvoj.

Naše zdravotne-sociálne oddelenie je miestom, kde klienti nájdu celostnú podporu pre svoje fyzické, psychické a sociálne potreby. Veríme, že kombinácia odborných zdravotných služieb a bohatej ponuky aktivít pomáha klientom dosiahnuť vyvážený a naplnený život, aj napriek ich výzvam.

SÚČASNOSŤ LIEČEBNE - VŠEOBECNÁ GALÉRIA 

check ssl certificate cloudflare status
created by: Marek Sarvas