logo


+421 58 792 1156
pl-plesivec@pl-plesivec.sk

logo


→  +421 58 792 1156
→  pl-plesivec@pl-plesivec.sk

Slovak Czech English German Hungarian

 

ornOddelenie je zamerané na liečbu žien s akútnymi i chronickými psychózami, stavmi nepokoja spojenými s demenciou a poruchami mozgu, retardáciami a ďalšími poruchami. Zameriavame sa aj na zabezpečenie zvýšenej observácie a dozoru pre pacientky, u ktorých je to nevyhnutné.

Pavilón č. I.: 55 lôžok
Primár: MUDr. Zuzana Vodová
Sekundárni lekári: MUDr. Eva Suchánková
Vedúca sestra oddelenia: Mgr. Alžbeta Žemličková
Manažérka ošetrovateľstva: Blanka Blatníková
Psychologička: Mgr. Ivana Viestová


Na ženskom zatvorenom oddelení poskytujeme odbornú starostlivosť pre pacientky s rôznymi psychickými potrebami. Naše oddelenie je vybavené nielen odborným personálom, ale aj modernými zariadeniami a technológiami, ktoré nám umožňujú poskytovať optimálnu liečbu. Sústreďujeme sa nielen na farmakoterapiu, ale aj na komplexný prístup k pacientkam, zahŕňajúci terapeutické rozhovory, psychoterapiu a rôzne terapeutické aktivity.

Jednou z našich priorít je aj poskytovanie nariadených ústavných ochranných liečebných opatrení, keď je to nevyhnutné pre zachovanie bezpečnosti pacientiek a ich okolia. Taktiež sa staráme o pacientky s diagnózou závislosti na alkohole a poskytujeme im odbornú podporu a liečbu, aby sme im pomohli dosiahnuť trvalú zmenu a zlepšenie ich kvality života.

Naše oddelenie je miestom, kde sa pacientky môžu cítiť bezpečne a podporované v ich liečebnom procese. Sme tu pre ne nielen ako poskytovatelia odbornej starostlivosti, ale aj ako spolucestujúci na ceste k ich zlepšeniu a ozdraveniu.

SÚČASNOSŤ LIEČEBNE - VŠEOBECNÁ GALÉRIA 

check ssl certificate cloudflare status
created by: Marek Sarvas